.

Najlepšie turistické miesto SR

Plná cache!
Je potrebné vymazať cookies a dáta stránky prehliadača.
Viac informácií v menu.

 

Najlepšie turistické miesto

Každá krajina má svoje najlepšie turistické miesta. Niektoré krajiny majú na svete to najlepšie, najkrajšie a najnavštevšie! Turistické miesta môžu byť čokoľvek, stavba - vyhliadková veža, most, priehrada, časti miest, dediny a magické prírodné útvary, hory, skaly, jazerá, rezervácie atď. Ale turistické miesta môžu byť celá krajina, kde je teplá, pekná a more. Každá krajina sa môže pochváliť, pýšiť sa a zarobiť si ich správne, vďaka záujmu turistického záujmu a hluku. Preto tiež hlasujete, čo si myslíte, že sú najlepšie turistické miesta vo vašej krajine. Ak chýba, pridajte ho. Celý svet môže hlasovať, takže vás možno prekvapí, čo je top 1 turistické miesto vo vašej krajine.

Najlepšie turistické miesta na svete

Samozrejme, pre každého z nás je určite krásne miesto, ktoré je spojené s jedinečným zážitkom alebo snom. Ale niektoré miesta na našej zemeguli sú skutočným rajom. Niektorí ľudia uprednostňujú masívne horských, iní divokých alebo morských pláží. Na svete je veľa dychov, kde tečú davy turistov. A potom sú tu tie, ktoré zostávajú relatívne neznáme.

 

Komentárov

0
Ladislav
3 months ago
Na svete nájdete desaťtisíce nádherných stavieb, čo vytvoril človek. Je ťažké vybrať tie najlepšie z nich. Ale myslíme, že najlepšia je Machu Picchu. Machu Picchu je bezpochyby najikonickejším miestom Perú a snáď celej Južnej Ameriky. Preslávilo sa nielen legendou o stratenom meste Inkov, ale hlavne svojou úžasnou polohou medzi homolovitými, džungľou porastenými kopcami. Nie je snáď turistov, ktorý by navštívil Perú a vynechal túto nádhernú pamiatku.
Like Like like 1 Citovať

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare