.

Najlepšia dedina

Plná cache!
Je potrebné vymazať cookies a dáta stránky prehliadača.
Viac informácií v menu.

 

Najlepšia dedina

Hlasujte za najlepšiu dedinu, dedinu Village. Každý môže vyhrať, len ak za ňu môže hlasovať toľko ľudí. A ak zostane na popredných pozíciách po celý rok, viac ľudí sa bude zaujímať o dedinu a určite bude viac cestovného ruchu. Existujú teda výhody. Ja osobne a my sme tiež malá dedina, potešila by ma, keby vyhrala. Zatiaľ patrí medzi posledné, takže uvidíme.

Najlepšie dediny

Najlepšia dedina by mala byť tá, kde sú ľudia najviac spokojní. Kde majú najkvalitnejší život? Kvality by mohli byť založené na 29 kritériách, ktoré ukazujú úroveň zdravia, životné prostredie, dostupnosť zdravotnej starostlivosti, optimálne materiálne podmienky (práca, bývanie a vzdelávanie), dostatočné množstvo služieb a tiež vzťahy medzi ľuďmi (napríklad vo forme miestnych združení a podobne).

 

Komentárov

0
Ladislav
3 months ago
Čo je to dedina? Základná sídlisková jednotka vo vidieckom priestore, ktorá ako správny celok je nazývaná vidieckou obcou a vymedzená max. počtom obyv. (hranica sa väčšinou pohybuje medzi 2 až 5 tis. obyv.), z hľadiska s-gického je dôležitou súčasťou soc. štruktúry, špecif. komunitou.
Like Like like 1 Citovať

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare