.

Najlepší politická strana

Plná cache!
Je potrebné vymazať cookies a dáta stránky prehliadača.
Viac informácií v menu.

 volby

Najlepšia politická strana v krajine

Väčšina uvedomelých ľudí, ktorým nie je ľahostajná politická situácia v krajine, by sa mali vyznať aspoň čiastočne v politických stranách. Sú aj takí jedinci, ktorí u jednej zastanú ako verný volič celý život, alebo naopak tí, ktorí ich menia ako ponožky.

Akú politickú stranu voliť?

Keď si spomeniem na svoju sestru, ktorej som sa spýtal, prečo volila onú politickú stranu, tak odpovedala, že preto, lebo sa jej páčil ich predseda, že je vraj „sexy.“ Viac o ňom nevedela, ani o tej politickej. strane, nieto zameranie, program a ďalšie. Ach jo. Taký človek by mal voliť, alebo radšej nevoliť? Každopádne sme jej to nevyčítal, každý má právo na názor, na svoju pravdu, na to, voliť toho, či onoho a je predsa škoda sa kvôli tomu hádať, nadávať, prať, alebo skoncovať so vzťahmi. Vysvetľovanie som už tiež vzdal. Dezinformácie sú dnes všade, že si ani sám občas nie som istý, či to, čomu skutočne verím, je správne alebo nie.

Politická strana

Čo to vôbec je tá politická strana? Každá to vie, ale nie každý to vie to vysvetliť jednoducho. Politická strana podľa encyklopédie je politická organizácia, ktorá nominuje kandidátov do verejných úradov pod svojim vlastným menom, a potom presadzuje určitú ideológiu, alebo je vytvorená za účelom riešenia nejakého problému. Nie je to také jednoduché ani pre encyklopédiu. Termín politických strán je veľmi široký, a preto je jeho presné vymedzenie ťažké. Každopádne, ľudia s rovnakou politickou sranou majú k sebe bližšie. Ako napríklad „pravice“ to sú skôr manažéri a podnikatelia, zatiaľ čo ľavice sú skôr zamestnancami a humanisti.

Komentárov

0
Janko
3 days ago
Vari už dočista ľudia zabudli, ako si smeráci notovali s mafiou, ako si Fico urobil z milenky šéf poradkyni, ako sa kradlo ostošesť? A teraz ešte hrozí, že nás odovzdá ako na striebornom podnose do Putinovho vplyvu? Naozaj je na Slobvensku toľko hlupákov?
Like Like like 2 Citovať
0
Miko55
1 week ago
„Ze Slovenska se stal zkorumpovaný stát, ve kterém chtějí vládnout nenormální experimentátoři. Nejde jim o Slovensko. Plní jen příkazy zahraničních objednavatelů,“ říká Harabin
Like Like like 1 Citovať
0
K11
1 week ago
Smer vládne Slovensku s dvouletou pauzou od roku 2006. A jeho popularita setrvale klesá. Zásadní ranou pro něj byla vražda Jána Kuciaka a následné vyšetřování, které ukázalo hloubku rozvratu právního státu. Strana se proto pokusila využít dílčí personální proměny a kandiduje s heslem zodpovědná změna.
Like Like angry 1 Citovať
0
Andrej
3 months ago
Indická BJP sa stala najväčšou stranou sveta, prerástla aj čínskych komunistov. Vládnucim hindským nacionalistom sa podarilo rozšíriť členskú základňu na 88 miliónov ľudí. V českých podmienkach by malo podobne silné zoskupenie vyše 700-tisíc členov.
Like Like like 2 Citovať

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare