.

Kominictví Praha

Kominictví Praha - Chcete se doma cítit bezpečně? Chraňte se před škodlivými látkami, jako je oxid uhličitý. To vše díky pravidelným revizím komínů. Zjistěte, jak vypadá frézování a těsnění komínů. Zjistěte, co vlastně obnáší práce kominíka. Přečtěte si prosím náš článek! Získejte potřebné informace!

Co zahrnují kominické služby?

Komplexní péče o komín je hlavní povinností kominíka. Kromě toho se práce kominíka skládá z:

    pravidelná kontrola technického stavu komína,
    čištění a odblokování potrubí - ventilace, výfuk, kouř,
    čištění kotlů, kachlových kamen nebo kuchyňských sporáků,
    vydávání stanovisek ke komínovým průduchům pro kolaudaci bytových staveb a pro připojování plynových zařízení.

Kominík také nahrazuje ocelové a keramické komínové vložky. Je dobré vědět, že specialista pracuje celoročně. Kominické služby mohou využít majitelé rodinných domů, obyvatelé bytových domů a pracovišť. Profesionalitu dokazuje moderní vybavení a účast na školeních.

Jak vypadá frézování a montáž břitových destiček?

Součástí služeb kominíka je i frézování komínů a montáž komínových vložek. Vnitřní část komína se rozšiřuje. To zahrnuje zbavení se malých nečistot a zbytků sazí. Stojí za to vědět, že fréza se používá pouze uvnitř komína, což znamená, že se do domu nedostanou žádné nečistoty. Pokud je komín široký, můžete do něj nainstalovat komínovou vložku, která jej utěsní. Vybírat můžete z mnoha typů vložek. Mezi jejich úkoly patří odstraňování výfukových plynů z domu. Na samotném vrcholu kominické vložky je obvykle stříška, která vložku chrání před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Jsou nutné pravidelné návštěvy kominíka. Není to způsobeno jen zdravým rozumem, ale i ustanoveními stavebního zákona. Staré domy, ale i nové obytné budovy vyžadují zvláštní dozor. Ten může mít špatně postavené nebo netěsné komíny.

Kominíci Praha

Více o nás na našem webu: https://www.kominictvi-klk.cz/

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare