.

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha - Zvolte univerzální bílou

Bílá barva stěn je nejlepší nápad v bytech určených k pronájmu. Díky bílé bude byt působit svěže a prostorně, bude univerzálně vyhovovat vkusu nájemníků a bude vypadat dobře na fotografiích .
S bílou barvou snadno přizpůsobíte současný design interiéru novému designu. Máte na stěnách obložení? Netrhejte, pouze dřevo natřete bílou barvou. Efekt bude skvělý!
Neriskujete tak, že se vašim nájemníkům nebude líbit například původní barevnost stěn. Necháte jim prostor, aby si udělaly své – s bílou je přece jen jednodušší vybírat nábytek a dekorace. Pamatujte také, že bílá barva je nejlevnější.
Pokud přesto chcete stěnám dodat barvu, zvolte neutrální barvy: jemné šedé a béžové.

Rovnoměrné stěny, estetické podlahy a bezpečné instalace

Dokonce i stěny a stropy jsou jednou z prvních věcí, kterým nájemníci věnují pozornost. Pokud máte staré prostory, kde stěny nevypadají nejlépe, může být nutné zvýšit jeho standard a provést rozsáhlou rekonstrukci. Pamatujte, že rekonstrukcí nájemního bytu zvyšujete i jeho cenu. Vyhnete se tak podezřelým a nepoctivým nájemníkům , kteří nejčastěji hledají nejlevnější byty.
Při přípravě podlahy se vyhněte kobercům a koberečkům (nemluvě o neestetickém gumoleu...), které se snadno ušpiní a mohou interiéru dominovat. Panely fungují nejlépe v pokojích, dlažba v předsíni a dlažba v kuchyni a koupelně. Abyste se vyhnuli vysokým ztrátám, volte levné materiály.
Pokud připravujete generální rekonstrukci bytu k pronájmu, určitě se postarejte i o komplexní výměnu instalací. Staré dráty a trubky jsou často zdrojem mnoha závad a vy nechcete neustále cestovat do bytu, řešit poruchy a zajišťovat týmy specialistů. Taková renovace je také zárukou zamezení vážnějších následků, jako jsou požáry a záplavy.

Trvanlivost, nikoli účinek

Při výběru materiálů pro dokončení interiéru nájemního bytu vybírejte odolné materiály, které budou moci následným nájemníkům sloužit roky. Buďte při tom umírnění. I když se do vaší koupelny hodí moderní kamenné umyvadlo, může být lepší zvolit něco levnějšího, například atraktivní dřevěnou desku.
Nezvyšujte standard svého bytu násilím. Bude pro vás mnohem snazší najít lidi ochotné pronajmout nemovitost střední kategorie za přijatelnější cenu.

Kuchyně a koupelna především

Většina nájemníků dbá především na stav a vybavení kuchyně a koupelny. Při přípravě rekonstrukce a uspořádání bytu k pronájmu se do těchto dvou místností vyplatí investovat nejvíce peněz.
Kuchyň by měla být kompletně vybavená a zařízená. Pokud začínáte od nuly, může to vyžadovat nějaké peníze (i když existuje způsob – viz bod 8), ale bez sporáku nebo lednice může být hledání nájemníka nemožné.
Snažte se co nejlépe využít to, co už máte. Máte-li v kuchyni staré skříňky, možná je jen potřebujete natřít, vyměnit úchytky a trochu je osvěžit? Nezapomeňte použít univerzální řešení: tradiční,  bílá kuchyně s dřevěnou deskou jistě uspokojí většinu nájemníků.

Rekonstrukce bytu

Více o nás na https://www.korpstav.cz/

 

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare