.

Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen - Jak to funguje?

K obsluze jednoho pásu jsou zapotřebí dva lidé. Předmět, který chcete nosit, se umístí na šedý ochranný návlek a poté jej pomocí opasku zvednete uchopením za poutka. Na každé straně jsou tři smyčky - umístěné ve třech různých výškách. V závislosti na situaci a výšce, ve které potřebujete předmět zvednout, si můžete vybrat, která smyčka bude nejpohodlnější.
Výhody pásů pro nošení nábytku

Nosné popruhy jsou velkým pohodlím pro lidi, jejichž práce vyžaduje zvedání a přenášení úzkých a dlouhých předmětů. Proč se vyplatí se jimi vybavit?

    Zvýšený komfort nošení . Předměty, jako jsou okna nebo dveře, jsou těžké a objemné zároveň, a proto se nepohodlně a obtížně nosí. Nosné popruhy výrazně zvyšují komfort nošení. Zvedání probíhá při zachování vertikálního držení těla, není potřeba se sklánět.
    Smyčky v různých výškách . Díky tomuto řešení se použití opasku stává univerzálním.
    Ochranný návlek chrání opasek . Přenášený předmět by měl zcela spočívat na ochranném obalu. Díky tomuto řešení se v případě potřeby může hlavní pás pohybovat uvnitř rukávu. Předmět se pohybuje s ochranným pouzdrem, takže nepoškozuje strukturu opasku.
    Dlouhá životnost . Nejnáchylnější na opotřebení prvkem nosného opasku je ochranný návlek, který lze v případě potřeby snadno mnohokrát vyměnit.

Jakou délku opasku potřebujete?

Standardně jsou tyto pásy šity ve třech provedeních délky ochranného návleku: 0,6, 0,9 a 1,2 m. Tento model opasku šijeme v naší dílně, proto je možné aplikovat i jakékoliv jiné úpravy. V tomto případě nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Stěhování pian, trezoru

Více o nás viz link:  Stěhování pian

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Posledny komentare