.

Naj fotografie SR

Plná cache!
Je potrebné vymazať cookies a dáta stránky prehliadača.
Viac informácií v menu.

 

Najkrajšie, najzaujímavejšie, nešokujúce fotografie a dalo by sa použiť ešte mnoho prívlastkov je veľa. Súťaží o NAJ fotografie je hneď niekoľko, vrátane tej súťaže našej. Fotografie rozhodne za to stoja. Fotografie sú ako obrazy, ide o zachytenie okamihu, ktorý niečo vypovedá a niečo vo vás, nejaký pocit zanecháva.

Nej fotografie roka

Vyberte a dajte hlas aj vy fotografie, ktorá si to zaslúži. Podľa čoho hodnotiť? Pri výbere sa rozhodujte podľa kreativity a originality fotky. Poznáte to, keď stlačíte tlačidlo fotografa v tú správnu chvíľu a užívať si to nadšenie a radosť, že sa vám to podarilo takto zachytiť. Dôležitá je ucelená vizuálna výpoveď fotografie v danom okamihu, jej elegancia a estetický spôsobom. Stále častejšie sa objavujú medzi favoritmi čiernobielej fotografie. Jednoduchosť čiernej a bielej má zaujímavú schopnosť oddeliť jednotlivé prvky fotografie a nasmerovať pohľad diváka tam, kam autor fotografie zamýšľal.

TOP fotografie

Pridajte aj vy vašej podarenú fotografiu. Možno budete milo prekvapení, koľko ľudí dá vašej fotografie hlas a možno aj túto súťaž vyhráte. Stačí sa nebáť. Pridať, rozoslať priateľom a potom len čakať a dúfať, že ju dajú hlas. Pre vás dôkaz, že sa foto podarilo, alebo naopak, že sa nepáči. Vyskúšajte si to, nič za to nedáte. Pokochajte si fotografie ostatných súťaží, dajte hlas, tam čo si to zaslúži a užite si to. O tom tá naša súťaž hlavne je.

 

Komentárov

0
Luky TAMKA
3 months ago
Pretože dobré svetlo robí dobrú fotografiu, tak počkať na deň je dobrý nápad, pretože potom vznikajú krásne fotografie, jedna za druhou. Dokonca aj keď prevediete fotku do čiernobielej škály, tak je na nej dobré svetlo veľmi dobre rozpoznateľné. Dobré svetlo robí fotku super fotkou.
Like Like like 1 Citovať
0
Ján
3 months ago
Dobrá fotka záleží hlavne na svetle a na kompozícii, dobrá fotka skrátka vznikne vo foťáku alebo mobile nie úpravami. Filtre a ďalšie úpravy môžu z dobrej fotky urobiť fotku perfektnou, ale s blbo vyfotenou fotkou toho veľa robiť jednoducho nejde – hoci sa o to snažia stovky miliónov ľudí každý deň.
Like Like Citovať
0
Kamil
4 months ago
Tohtoročné vyhlásenie víťazov prestížnej súťaže Sony World Photography Awards 2023 zatienil škandál. Ukázalo sa totiž, že profesionálnych fotografov porazila v jednej kategórii umelá inteligencia. A čo je možno ešte horšie, pred priznaním víťazného autora si to vlastne nikto nevšimol. Organizátori súťaže teraz robia, ako by sa nič nestalo.
Like Like like 1 Citovať

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare