.
 

Najlepšie na Slovensku

Top 30 - elita krajiny


Byť v prvej tridsiatke vo vlastnej krajine, odkiaľ pochádzate alebo ktorú ste prijali za svoju vlasť, je veľká česť. Byť v prvej tridsiatke ako najlepší, najpopulárnejší a najvoliteľnejší človek musí byť úžasné. Ja, ako autor tohto článku, si to neviem predstaviť, pretože som nikdy nebol v TOP 30 a pravdepodobne ani nebudem. Ani keby to bol TOP 1 000 000 000. Aj keď možno je? Ja neviem. Každopádne to musí byť príjemný pocit, ktorý vás hreje, keď sa dostanete do TOP 30, elity krajiny. A kto by tam nechcel byť, že?  

Byť medzi 30 najlepšími ľuďmi, ktorí patria k elite tohto národa, musí byť úžasný pocit. Ale aj ako poďakovanie od ľudí, ktorí hlasujú, že im herci dali svoj hlas. A nie je to len hlas krajana, v tejto našej súťaži, kde sa hlasuje, to môže byť ktokoľvek na svete. Môže to byť sused, ktorý hlasoval, alebo podvodník v Afrike, ktorý našiel otvorený notebook a na niečo klikol. Nechcem podceňovať Křovákov. Hlasovať môže každý na svete! A keď sa nad tým zamyslím, hlasovať môže takmer každý vo vesmíre alebo galaxii, ak sa dostane na túto stránku. Dokonca aj ufóni.

Ďakujeme za hlasovanie a za zostavenie tohto rebríčka z tejto krásnej krajiny. Možno sa niekomu niečo nebude páčiť, možno tam bude niekto 2x (bohužiaľ) je to výpis kategórií, kde môže byť niekto 2x. Ale ani to nevadí, ak je naozaj taký dobrý, nech je v prvej tridsiatke tejto krajiny, možno 3x. Tí, ktorí ho volili, určite vedia, že si to zaslúži. Samozrejme, že môžu existovať piesne, mestá atď. Je to TOP 30 s najväčším počtom hlasov zo všetkých kategórií. Nič nie je dokonalé, ale podobná anketa neexistuje, takže tu je aspoň zoznam ľudí, ktorým ďakujeme za to, že sú spojencami našej krajiny a reprezentujú ju po svojom boku! Ďakujeme.

Pridať komentár

Odoslať