.

Najsexi muž

Plná cache!
Je potrebné vymazať cookies a dáta stránky prehliadača.
Viac informácií v menu.

 

Ideál nielen mužskej krásy sa čas o čase mení. Čo bolo obdivované ešte nedávno predošlými, dnes je to niekedy aj naopak. Napríklad predtým bol In svalnatí, akční muži, dnes sa dáva prednosť skôr štíhlym a inteligentným. Kritériá mužskej krásy určujú ženy. Rovnako ženy určujú aj kritériá ženskej krásy. Proste sú to ich oblasti, tak im o tom nebudeme my muži hovoriť. Nižšie predstavíme objektívne používané kritériá, v hodnotení krásy.

Najkrajší muž

Mužská krása sa s touto ženskou nedá porovnať. Zatiaľ čo ženská krásna je z 80% o vzhľade, u muža je to z 70% skôr o osobnosti, do ktorej patrí zmysel pre humor, úsmev, pohľad, statočnosť, ale aj slávou, mocou, postavením, schopnosťami alebo majetkom a nezabudnime tiež viem ovládať reč a jazyk. Proste sú muži, ktorí dokážu ženu „ukecať!“ Ženy vyberajú mužov podľa toho, ako ich zaujme, zatiaľ čo muži sa píše, sústredia na vzhľad. Proste ženu chcú mať ako zdobu, ako pekné autá, či motorku, aby sa s ňou mohli chváliť. S vekom pák pochopí, že aj ženy majú vnútornú krásu. Ale poďme si predstaviť aspoň základné parametre, ktoré by krásny muž mal mať.

Najkrajšie muži na svete

Parametre krásy u mužov:
  • Výška.V hodnotení mužskej krásy má veľký význam výška. Muži menšie postavy často trpia komplexmi
  • Športový typ. Dnešný ideál je muž, ktorý športuje a je štíhly ako silnejší.

  • Tmavovlasý. U muža je preferovaná tmavá farba vlasov a dlhšie aj dlhé Vlasy pretože dievčatá väčšinou dávajú prednosť mužom s vlasmi.

  • Pôvabný. Fyzická krása u mužov aj žien je úzko spojená s pôvabom. K pôvabu patrí mnoho vecí: chémia, držanie tela, ladnosť pohybov, vyjadrovanie a jeho spôsob, pozitívne zmýšľanie a ladenie, sebaistota, duševná vyspelosť, vzdelanosť a tiež spôsob mimoslovnej komunikácie – reč očí, farba hlasu a tón reči, mimika tváre, gestá, postoje a ďalšie… A pôvab vydrží podstatne dlhšie ako obyčajná fyzická krása, a pritom ho možno preukázateľne zvýšiť alebo aj získať.

  • Inteligencia. Samozrejme vyššie IQ ku kráse mužovi poschodí.

  • Zhýralosť. Bohužiaľ ženám sa vždy páčili gangstri, rebeli, záporní muži. Kladní hrdinovia sú jednoducho trápni a nudní.

  • Trendy. V súčasnej dobe letí plnovous.

 

Komentárov

0
Anna
8 months ago
Je mužská krása porovnateľná s tou ženskou?
Muži majú o sebe jasnú predstavu a predstaviť si, že sú objektom krásy podobne ako ženy, a teda tvorom, ktorého treba očarovať a dobyť, býva ťažko stráviteľné. Nechceme byť dobývaní a okúzlení, chceme víťaziť.
Like Like like 1 Citovať
0
Ján
8 months ago
Krása je prejavom jednoty a harmónie vznikajúcej z princípov dokonale fungujúceho poriadku. Tento dokonalý poriadok je obsiahnutý vo vesmíre, udržuje jeho chod.
Like Like Citovať

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare