.

zeme

Ahoj,
Ospravedlňujeme sa za našu reč, práve z týchto dôvodov hľadáme správcu pre túto jazykovú verziu stránky tejto krajiny.

Projekt Votesforyou – najlepší v danej krajine vznikol v Českej republike v roku 2018, kde mal ohromný úspech, ktorý tam trvá doteraz. Pridali sme 30 krajín, ale nie som tak zdatní vo všetkých jazykoch a nemáme kapacity na pridávanie článkov, ľudí a reakcie návštevníkov webu na emailoch, či komentároch. Preto hľadáme kolegov k spolupráci, najlepšie podľa príkladu (Talian – taliansku verziu votesforyou, Španiel – španielsku verziu votesforyou atď.) Administrácia nie je zložitá.

Projekt zarába z reklamy Google Ads plus umožnuje pridávať články SEO a ďalšie… Naša predstava je, že záujemca o web vo svojej krajine si zakúpi doménu, napríklad Talian doménu votesforoyu.it, alebo inú, podľa jeho výberu… A zriadi si svoj webhosting a mi mu tam celý „Taliansky web nahráme“ dáme 100% prístup, návody a stane sa absolútnym správcom talianskej verzie webu. Môže na webe zarábať, reklama Google Ads a všetky peniaze pôjdu k nemu. Môže meniť dizajn a pod. Jediná naša požiadavka bude, aby ponechal ikonku planéty krajiny, kde sa ktokoľvek môže dostať na inú krajinu v projekte votesforyou.

A čo za to?

Dohovoríme sa na sume, ktorú nám záujemca jednorazovo zaplatí. A to je všetko. A potom navždy budete vlastným napríklad talianskej verzii „votesforyou“ a budete si s ňou môcť robiť, čo chcete. Votesforyou má podľa nás veľkú budúcnosť, tak ju tam vidíte? Berte to ako malú investíciu, ktorá sa vám 100x vráti.

Zaujalo vás to, chcete byť súčasťou Votesforyou? Chcete vlastniť a riadiť verziu svojej krajiny? Napíšte, určite sa dohovoríme. Ak vaša krajina chýba v projekte Votesforyou? Do 1 mesiaca ju zriadime aj so základným vyplnením osobnosti.


Jakub Hladík
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare