.

Naj zviera SR

  Rambo
 1. Rambo
 2. Koza
 3. Koza
 4. Prasa
 5. Prasa
 6. July
 7. July
 8. Mńuuu
 9. Mńuuu
 10. Moj
 11. Moj

Plná cache!
Je potrebné vymazať cookies a dáta stránky prehliadača.
Viac informácií v menu.

 

Hlasujte prosím za najlepšie, najkrajšie, najroztomilejšie zviera. Hlasujte, ale môžete pridať do súťaže zviera aj vy a pokojne to vaše, vášho domáceho maznáčika. Áno, rovnako ako dieťa pre matku, tak zviera pre majiteľa je väčšinou to najlepšie, najroztomilejšie, teda ak ide o maznáčika a nie zviera na úžitok a mäso.

Najúžasnejšie zvieratá

Hlasujte o najkrajšie zviera a uvidíme, aké je v tomto roku skutočne najkrajšie a kto sa stane víťazom. Je to ťažké, nedovolím si hádať. Všetky zvieratá žijúce na Zemi sú totiž krásne a niečím zaujímavé a kúzelné. Rozmanitosť našej planéty je v podstate nekonečná. Môžeme sa stretnúť s rôznymi druhmi, veľkosťami, tvarmi, vlastnosťami, farbami u zvierat a pod. Zvieratá sú fascinujúce bytosti, čo by sme bez nich boli? A je škoda, že niektoré z nich jeme, ale príroda to už tak chcela. Zvieratá dopĺňajú náš život, emócie, pocity, niektoré z nich sa nám páčia natoľko, že ich správame ako domácich miláčikov, vrátane ošípaných, oviec, kôz.

Najkrajšie zvieratá

V dnešnej doby, keď je veľa zlých vlastností. Zrady, klamstvo, závisť, sebectvo, hulvátstvo a pod. je krásne mať doma zviera, domáceho maznáčika, ktorý je vám oddaná, prejavuje lásku a nikdy vás nezradí a je tu vždy pre vás. Je to trend na vzostupe a mnoho ľudí má radšej zvieratá ako iných ľudí. Je dobre, že vďaka tomu začali mať zvieratá viac práv, že už to nie sú len veci a že aj ľudia, ktorí sa k nim nesprávali dobre, môžu ísť za to do väzenia. Áno, zvieratá si to zaslúžia.

Hlasujte pre NAJ zviera. Iste ich tu mnoho nájdete.

 

Komentárov

0
Miki
3 months ago
Viac ako polovica dospelej populácie v Česku žije s domácim miláčikom. Podľa výskumu agentúry Focus vlastní nejaké domáce zviera 74 % ľudí žijúcich v rodinných domoch, 47 % ľudí v bytových domoch a 45 % v panelákoch. Nad všetkými domácimi miláčikmi pritom s prehľadom víťazia psy, až za nimi sú potom mačky a ďalšie zvieratá. Avšak nezriedka narazíme aj na kombináciu mačka a pes.
Like Like like 1 Citovať
0
Ján
3 months ago
Je možné rozhodnúť, ktoré zviera je najkrajšie? Každé zviera je svojim spôsobom krásne, každé je jedinečným výtvorom prírody. A predsa. Niekto miluje tigrov ussurijských, ďalší zbožňuje delfíny, iný zaspáva v izbe vytapetovanej plagátmi koní. Nájdu sa aj obdivovatelia vlkov či slonov.
Like Like Citovať

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare