.

Táto web stránka vznikla za účelom zisťovania verejnej mienky, kto je podľa internetu najlepší v SR. Bez poroty, zasahovanie, proste názor ľudu, kto má najväčší, najvernejší fanúšikovskú základňu.

Hlas môžete dať 1x každému kandidátovi v každej kategórii, raz za 24 hodín. Po rozkliknutí môžete pridať komentár. Klikanie je strážené podľa IP adries. Víťaz podľa hlasov je zrovna ten, ktorý je 1. v poradí. Radenie kandidátov je od najväčšieho počtu hlasov, po najmenší počet hlasov.

Súťaž je bez poroty, obmedzovania. Niektoré výsledky sa môžu zdať divné, ale možné to je! Napríklad keď má dotyčný veľkú základňu fanúšikov a zdieľa odkaz na svojom FB. Týmto to môže byť výnimočne skôr o tom, kto má viac fanúšikov v krajine, a ktorí o tejto súťaži vie. Súťaž neovplyvňujeme, nikomu nenadržujeme! Vďaka za pochopenie. Prosím hlasujte férovo!

Podmienky pre súťažiacich

  • Súťažiaci musí byť Slovak- mať slovenské občianstvo, či aspoň jeden z rodičov je, bol Slovak.
  • Kandidát môže byť iba v jednej kategórii. Nesmie byť vo viacerých kategóriách.

Vyhradzujeme si právo meniť kategórie pre súťažiacich, do ktorej sa viac hodia, nie však siahať na body, kvôli relevantnosť celkovej súťaže, napríklad keď nastane konflikt hŕbu nesúhlasných hlasov s dotyčným, či príslušnú v určitej kategórii, ktorá môže poškodiť vierohodnosť celej súťaže.

 

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare