.

Tí najhorší ľudia

Plná cache!
Je potrebné vymazať cookies a dáta stránky prehliadača.
Viac informácií v menu.

 

Najhorší ľudia v krajine

Náš portál je o tom, kto najlepší v tej, či onej krajine, podľa toho, na ktorej stránke, v ktorej krajine sa práve nahádžete. A z logicky veci, keď tu môžete hlasovať, kto je najlepší herec, najkrajšie dievča, či najlepšie mesto, tak okrem ďalšej ponúkame aj opak „najlepšie“ a to „najhoršie.“ Najhorší ľudia v krajine, ako napríklad masový, či sériový vrahovia, diktátori, zbabelci, zradcovia, ale aj politici súčasní, alebo z minulých vlád. Nechávame pridávanie voľne na súťažiacich.

Najhorší ľudia v histórii

Väčšinou „najhorší ľudia“ ukáže história, keď ich činy sú dôkladne zmapované a súdom dokázané. Ako napríklad Adolf Hitler alebo Jack Rozparovač. Prekvapivo pribúdajú aj ľudia stále žijúci, ktoré nie sú trestané, ani odsúdené, ako napríklad manželka princa Harryho, Meghan, ktorú veľa ľudí zrejme veľmi nemusí. Takže najhorší ľudia v danej krajine môžu byť ešte zaujímavé a záleží na hlasujúcich a náladách v spoločnosti.

Najhorší ľudia

Najlepšie – opak najhorší. Mnoho ľudí myslí, že ide o negatívnu a zápornú anketku, ktorá by možno v inak pozitívnej súťaži nemal byť. My si ale myslíme opak. Aj na zlo sa musí ukázať a dať mu meno a nerobiť, že tu nie je. Je tu, tak nech všetci vedia, kto to je, alebo o kom si to aspoň myslí viac ľudí.

Komentárov

0
Kiinas
3 months ago
Los Angeles - V USA zomrel Samuel Little, ktorý je označovaný za najhoršieho mnohonásobného vraha v dejinách krajiny. Priznal sa k vražde 93 ľudí, prevažne žien, informovala vo štvrtok agentúra Reuters. Príčinu úmrtia muža, ktorému bolo 80 rokov, kalifornská väzenská správa zatiaľ nezverejnila.
Like Like Citovať

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare