.

Najkrajšie dievča

Plná cache!
Je potrebné vymazať cookies a dáta stránky prehliadača.
Viac informácií v menu.

 

Top najkrajšie dievčatá

Máme tu na webe kategóriu najkrajšia žena, ale keďže nám tam občas pribúdali „babičky,“ pretože žena je krásna aj staršia, rozhodli som sa urobiť kategóriu, v ktorej sa práve nachádzate a to kategóriu „najkrajšie dievča.“ Áno, samozrejme je myslené najkrajšie v danej krajine, nie na svete. Na najkrajšie ženy na svete sa potom môžete pozrieť podľa štatistík na webe www.votesforyou.eu. Nedali sme kategóriám žiadne pravidlá, necháme na zváženie každého, kto ženu, či dievča pridá, ale predpokladáme, že „najkrajšie dievča je žena cca do 30 rokov, a najkrajšia žena od 30… Tam je to otvorené. Takže u nás na webe sú, čo sa týka krásnej ženy hneď 2 kategórie, a to najkrajšia žena, a najkrajšie dievča. Tak až budete pridávať, nepopleťte to prosím. Chápem, že žena okolo 30 asi nebude vedieť, kam sa zaradiť, nechávame úplne na nej a na jej posúdení.

Najkrajšie dievčatá, ženy

Skutočný rozdiel medzi ženou a dievčaťom nie je ani tak vek, ak si každý myslí, alebo začiatok menštruácie, ale skôr uvedomenie si dievčaťa, že je ženou. Niektoré to nepochopia nikdy, iné čoskoro. Pozri, aké sú hlavný rozdiel medzi ženou a dievčaťom.

Najkrajšie Dievča alebo žena?

Dievčatá majú tendenciu sa odhaľovať a myslí, ako veľmi je to sexy. Žena už pochopila a vie byť sexy aj bez odhaľovania. Múdra žena pochopila, že je viac sexy predstavivosť, než obyčajná nahota, alebo lacné odhaľovanie.

  1. Ženy vedia, že nemusia odhaliť všetko na to, aby boli sexy a príťažlivé. Vo svojej koži sa cíti natoľko dobre, že vôbec nemusí riešiť, čo majú oblečené. Proste vedia, že sú sexy, pretože sa tak cítia.
  2. Kým dievčatá si myslia a dúfajú, že muž to jednoducho vie, ako sa cíti, ženy už vedia, že muž nič nespozná a jednoducho všetko potrebné vyjadrí slovami.
  3. Dievčatá čakajú, že muž platí za všetko, účet v reštaurácii, odvoz a pod. Žena je finančne nezávislá a občas aj môže za muža zaplatiť.
  4. Dievčatá chcú byť ako oteckovi dievčatká rozmaznávané. Žena je rada, keď sa k mužovi správa s úctou a milo.
  5. Dievčatá dokážu v bare opijú do nemoty. Ženy svoje limity pozná a vie kedy zabrzdiť.
  6. Ženy sú natoľko zaneprázdnené skutočným životom, že posledné čo je, trápia ich
  7. Dievčatá používajú sociálne siete, komerčné TV a pod., ženy čítajú knihy.
  8. Dievčatá sú nudné a nedokážu viesť konverzáciu. Melú preto nezmysly. Ženy vedia udržať konverzáciu zaujímavú a zábavnú.
  9. Dievčatá sú nudné a naivné. Ženy sú fascinujúce a kúzelné.

To sú hlavné rozdiely, Tak už ženo, dievča, viete, kam patríte?

 

Komentárov

0
Iggy
3 months ago
Nebezpečná krása. Tak hodnotia odborníci, špecializujúci sa na poruchy príjmu potravy, proporcie svetovo uznávaných modeliek. Márne. Mladé dievčatá stále držia drastické diéty a nemálo z nich z tohto dôvodu aj umiera.
Like Like like 1 Citovať
0
Luky
3 months ago
Nie je náhodou, že definícia toho, čo je krásne, sa v priebehu dejín menila a často si dokonca stála v protiklade. Všeobecne však platí, že krásne sa človeku zdá to, čo je v súlade s prírodou a životom v nej, teda to, čo život vyjadruje, symbolizuje alebo aspoň pripomína.
Like Like Citovať
0
Luke
5 months ago
Hoci je slovo „krása“ abstraktným pojmom, stále sa nachádzajú nič nechápajúci jedinci, snažiaci sa tomuto slovu dať nejaký, väčšinou však svoj obsah a tiež sa ho snaží nejako bližšie konkretizovať, bohužiaľ vždy smerom k svojmu subjektívnemu, podľa svojho názoru však tomu najlepšiemu a najvycibrejšiemu vkusu. Nie je známe, kto im dal právo určovať čo je krása a čo je krásne a čo nie je krásne. Zrejme asi iba oni sami sa cítia byť tými vyvolenými.
Like Like Citovať

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare