.

Najkrajšie dieťa

    Káťa
  1. Káťa
  2. Juraj
  3. Juraj

Plná cache!
Je potrebné vymazať cookies a dáta stránky prehliadača.
Viac informácií v menu.

 

Najkrajšie dieťa? Samozrejme pre každú matku je najkrajšie dieťa to jej. Ale keď by mala hodnotiť najkrajšie dieťa, a to jej nesúťažilo, tak by to snáď šlo. Deti sú nádherný, nevinný, je veľa súťaží na tému „najkrajšie dieťa.“

 

Komentárov

0
Miki
3 months ago
Mám v okolí veľa bábätiek a jasné, každé dieťa je svojím spôsobom pekné. Ale jednoducho nie každé je vo všeobecnosti pekné - niektoré bábätká sú mierne povedané nič moc. Tak to jednoducho je. Ale z úst mamičiek často počujem, ako je jednoducho ich bábätko najkrajšie a oveľa krajšie, než tie ostatné. Nedávno sa mi stalo, že jedna kamarátka, ktorá má syna (žiaľ syn je celý po oteckovi a naozaj vzhľadovo nič moc – skôr by som povedala škaredý, ale kamarátke by som to samozrejme nikdy nepovedala a povedala som jej, aký je krásny), vyhlásila o jednom bábätku, že nie je veľmi pekné. Sama si neuvedomuje, že jej je nič moc.
Like Like Citovať
0
Ján
3 months ago
Na celom svete sa pohybujú ľudia, ktorí sú schopní robiť aj tie najhoršie veci, ktoré si len vieme predstaviť. Ako napríklad rôzne trestné činnosti, vraždy, či iné násilné zločiny. Avšak nie sú to len dospelí ľudia, ktorí sa dopúšťajú takýchto činov. Môžu to byť aj maloleté deti.
Like Like like 1 Citovať
0
Juraj
4 months ago
Najkrajšie dieťa je vždy to naše.
Aj keď nie je dieťa pekné, to moje vždy najkrajšie.
Krása detí je veľmi rýchlo pominuteľná.
Aj zo škaredého dieťaťa môže vyrásť krásavec, či krásavica.
Lepšie ako krásne je lepšie dieťa múdre.
Dievčatá nech sú krásne, u chlapcov je to jedno. Tam ide o iné veci.
Like Like like 1 Citovať

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare