.

Vyklízení domů

Vyklízení domů - Jaký je rozdíl mezi profesionálním posmrtným čištěním a nezávislým posmrtným čištěním?

Úklid bytu svépomocí je jednoduchý úkol, který vyžaduje kbelík s vodou a čisticí kapalinou, mop a hadřík. Často také saháme po vysavači nebo jiné domácí chemii. Úklid bytů po úmrtích je však úplně jiný úkol. Technici odstraňují tělesné tekutiny z podlah a prázdných místností starého harampádí.

Odstraňování škodlivých látek a mikroorganismů by mělo být prováděno efektivně, proto je nejlepší svěřit tento úkol po úmrtí profesionální úklidové firmě. Úklid po úmrtích nabízí společnost Kastelnik s mnohaletými zkušenostmi v pohřebnictví. Technici z úklidové firmy Kastelnik provádějí komplexní posmrtný úklid nepřetržitě bez ohledu na okolnosti úmrtí. Můžete si objednat odstranění následků rozkladu po celé zemi. Takové čištění po rozkladu těla si můžete objednat v případě:

        Úklid po sebevražedné smrti;
        Úklid bytu po náhodné nehodě;
        Dezinfekce po smrti v práci;
        Úklid po zesnulém ve snu;
        Čištění míst smrti po pokročilém rozkladu těla;
        Úklid po zemřelých v prostorách státních institucí.


Profesionální dezinfekce bytu po úmrtí od A do Z

Úklid po zemřelém je činnost, při které má dezinfekce místností největší význam. Všechny nebezpečné látky emitované lidským tělem ve fázi rozkladu musí být účinně eliminovány.

Profesionální úklid po smrti je komplexní, to znamená, že dezinfekce bytu po smrti zahrnuje několik až několik fází. Technici se často rozhodnou podlahu rozebrat, aby v případě sebevraždy odstranili krvavé skvrny zpod desek a stržení tapety.

Odstranění posmrtné kontaminace z podlah

Je důležité, aby úklid zemřelého byl proveden s maximální přesností, aby se z bytu důkladně odstranil veškerý posmrtný sekret. Pro nezkušené lidi to může být obtížný úkol bez správných chemikálií a znalostí, jak je používat.

V závislosti na stupni rozkladu těla a době, po které byla mrtvola nalezena, může za příznivých podmínek rychle probíhat rozklad, který způsobí uvolnění mrtvolných jedů a toxických plynů. Neutralizace patogenů z místa akce spolu s dezinfekcí a deodorizací tvoří kompletní přípravu bytu k užívání. V této fázi je důležité používat správné chemikálie s certifikátem a vědět, jak je správně aplikovat.

Ozonizace bytu a další způsoby dezinfekce

Ozonizace místa smrti funguje nejlépe v profesionální pohřební dezinfekci a je obecně považována za nejúčinnější techniku ​​boje s patogeny po mrtvole. Během procedury přizpůsobujeme úroveň koncentrace ozonu stupnici biologické kontaminace a době, která uplynula od okamžiku smrti.

Ozonizace funguje dobře při dezinfekci míst smrti bez ohledu na okolnosti smrti a místo. Ozonizace se úspěšně používá v bytech, kancelářích, lékárnách a obchodech. Molekuly tohoto tříatomového kyslíku neutralizují posmrtné bakterie, plyny a mrtvolný jed. Neutralizují také molekuly pachu, které jsou zodpovědné za nepříjemný zápach v bytě.

Odstranění nepříjemného zápachu zesnulé osoby

Smrt doma nejsou jen špinavé koberce a tělní tekutiny, které je třeba odstranit, ale také nepříjemný zápach mrtvol, který se ve vzduchu drží velmi dlouho. Tento sladký, dráždivý zápach trochu připomíná vůni česneku a tak intenzivní zápach je způsoben hnilobnými procesy a toxickými patogeny.

Je obtížné ji větrat, a co je horší, v místě smrti by se za žádných okolností neměla otevírat okna, aby štěnice a mouchy nepřitahovaly pach mrtvol. Zajímavé je, že intenzita tohoto zápachu v místě, kde došlo ke smrti, odpovídá i stravě, kterou zemřelý před smrtí dodržoval.

Po smrti je nejlepší podstoupit profesionální deodorizační proces, jehož účelem je trvale odstranit nepříjemný zápach v bytě. Ke splnění tohoto úkolu je nezbytné vhodné vybavení, jako jsou průmyslové generátory ozonu nebo difuzory suché mlhy. Hotový byt po dezinfekční kúře je připraven k opětovnému bydlení a voní svěže.

Odborný úklid bytu po smrti

 https://www.vyklizenibytudomu.cz/

 

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare