.

Kominictví Praha

Kominictví Praha -  Staré přísloví říká, že kominík má štěstí. Na druhou stranu zajišťujeme bezpečnost u vás doma! Bez ohledu na to, zda jste pověrčiví nebo se podobným praktikám vyhýbáte, pozvěte si k sobě kominíka. Poskytujeme různé kominické služby. Můžete nás pověřit kontrolou nebo čištěním potrubí. Přijedeme za vámi i v případě, že plánujete výměnu vaší topné pece. Komín následně přizpůsobíme palivu a instalaci, kterou budete používat. Pokud bydlíte ve starší zástavbě, nabídneme Vám  montáž komínové vložky . Tento prvek vás ochrání před nutností výměny celku a obnoví efektivní provoz dříve používané instalace.

Co děláme?

Hlavní náplní činnosti je frézování komínů a montáž nerezových komínových systémů. Tento typ potrubí se používá pro kotle na pelety, eko-uhlí a pevná paliva. Zveme vás ke spolupráci, pokud potřebujete provést:

    renovace komína;
    opravy komínů;
    opravit;
    utěsnění komína .

V každém z těchto případů garantujeme profesionální přístup k prováděným úkonům. Máme zkušenosti s prováděním výškových prací, na střechách různých konstrukcí. Specializujeme se také na širokou škálu kominických služeb. V případě jakýchkoliv problémů s tímto prvkem nás prosím kontaktujte a my vám jistě nabídneme řešení. Naše sídlo se nachází v Praze. Ke spolupráci zveme i zákazníky z jiných měst. Jsme mobilní, takže na uvedené místo snadno dojedeme.

Kominíci Praha

Více o na našem webu: https://www.kominictvi-klk.cz/

 

Pridať komentár

Odoslať

Posledny komentare